Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Doniczka metalowa QIS

Od 299,00 
Doniczka metalowa QIS to idealne połączenie elegancji i funkcjonalności. Wykonana z wytrzymałego metalu, malowanego metodą proszkową, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia, odpryski, a także działanie czynników atmosferycznych, takich jak wilgoć czy promieniowanie UV. Wysokie, delikatne nóżki dodają jej wyjątkowego uroku. Okrągły kształt doniczki QIS harmonijnie współgra z różnymi stylami dekoracji, od klasycznego po nowoczesny. Idealnie sprawdzi do wyeksponowania Twoich ulubionych roślin w domu, biurze lub innym miejscu.
  • Metalowa konstrukcja, malowana metodą proszkową
  • Termin realizacji około 3 -4 dni

Stojak na parasol metalowy BOVI

149,00 
Stojak na parasol metalowy BOVI doskonale wpasowuje się w różne style wnętrzarskie, dodając im nowoczesnego i eleganckiego charakteru. Jego minimalistyczny, geometryczny design i starannie wykonana konstrukcja sprawiają, że stojak jest nie tylko praktycznym, ale również estetycznym elementem dekoracyjnym. Metalowy stojak na parasole BOVI sprawi, że Twój hol, wejście czy recepcja będą zawsze schludne i zorganizowane. Nie musisz już martwić się, gdzie zostawić mokre parasole, ponieważ stojak BOVI zapewni im odpowiednie miejsce do suszenia.
  • Metalowa konstrukcja, malowana metodą proszkową
  • Termin realizacji około 1 - 2 dni

Stojak na parasol metalowy RINN

Original price was: 139,00 zł.Current price is: 129,00 zł.
Stojak na parasol metalowy RINN doskonale wpasowuje się w różne style wnętrzarskie, dodając im nowoczesnego i eleganckiego charakteru. Jego minimalistyczny design i starannie wykonana konstrukcja sprawiają, że stojak jest nie tylko praktycznym, ale również estetycznym elementem dekoracyjnym. Metalowy stojak na parasole RINN sprawi, że Twój hol, wejście czy recepcja będą zawsze schludne i zorganizowane. Nie musisz już martwić się, gdzie zostawić mokre parasole, ponieważ stojak RINN zapewni im odpowiednie miejsce do suszenia.
  • Metalowa konstrukcja, malowana metodą proszkową
  • Termin realizacji około 1 - 2 dni

Wieszak na ręczniki metalowy NOBY

199,00 
Wieszak na ręczniki metalowy NOBY to idealne rozwiązanie do organizacji Twoich ręczników w łazience. Stylowa, potrójna konstrukcja malowana metodą proszkową, jest odporna na uszkodzenia, odpryski, a także działanie czynników atmosferycznych, takich jak wilgoć czy promieniowanie UV. Metalowy stojak na ręczniki NOBY doskonale wpasowuje się w różne style wnętrzarskie, dodając im nowoczesnego i minimalistycznego charakteru. Jego prostota formy i starannie wykonana konstrukcja sprawiają, że stojak jest nie tylko praktycznym, ale także estetycznym elementem dekoracyjnym.
  • Termin realizacji około 3 -4 dni