Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Komoda dębowa RIO

Od 4999,00 
Komoda dębowa RIO to niezwykły mebel, który zachwyca swoim naturalnym urokiem i niezrównaną jakością. Wykonana z litego drewna dębowego, emanuje ciepłem i elegancją, dodając wyjątkowego charakteru do Twojego wnętrza. Prosta i geometryczna bryła komody RIO dodaje jej nowoczesnego charakteru, który harmonizuje z różnymi stylami aranżacji wnętrz. Komoda posiada troje drzwiczek wyposażonych w specjalny, bezuchwytowy system „tip-on”, umożliwiający szybkie otwarcie poprzez lekkie naciśnięcie frontu. Za każdymi drzwiczkami znajduje się jedna półka. Komoda RIO idealnie sprawdzi się w sypialni, salonie, biurze, czy domowym gabinecie.
  • Bezuchwytowy system "tip-on"
  • Termin realizacji: około 5 - 6 tygodni

Komoda dębowa ROMA

Od 3199,00 
Jeżeli szukasz mebla, która połączy w sobie niepowtarzalny, industrialny styl oraz solidne wykonanie, to komoda dębowa ROMA będzie idealnym wyborem. Wykonana z litego drewna dębowego i metalu, stanowi doskonałe uzupełnienie nowoczesnych i loftowych aranżacji. Dębowa komoda ROMA wyposażona została w trzy niezależne szufladki, osadzone na prowadnicach Blum. Zastosowany, bezuchwytowy system tzw. „cichego domyku”, umożliwia płynne zamykanie szuflady. Komoda ROMA to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie dla Twojego domu, ale również elegancki element dekoracyjny, który doda charakteru i uroku każdemu wnętrzu.
  • Prowadnice Blum - cichy domyk
  • Termin realizacji: około 5 - 6 tygodni

Komoda dębowa TOKIO

Od 5800,00 
Jeżeli szukasz mebla, która połączy w sobie niepowtarzalny, industrialny styl oraz solidne wykonanie, to komoda dębowa TOKIO będzie idealnym wyborem. Wykonana z litego drewna dębowego i metalu, stanowi doskonałe uzupełnienie nowoczesnych i loftowych aranżacji. Dębowa komoda TOKIO wyposażona została w sześć niezależne szufladki, osadzone na prowadnicach Blum. Zastosowany, bezuchwytowy system tzw. „cichego domyku”, umożliwia płynne zamykanie szuflady. Komoda ROMA to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie dla Twojego domu, ale również elegancki element dekoracyjny, który doda charakteru i uroku każdemu wnętrzu.
  • Prowadnice Blum - cichy domyk
  • Termin realizacji: około 5 - 6 tygodni