Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Krzesło bukowe lite kolor czarny FINN

529,00 
Krzesło bukowe lite kolor czarny FINN to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie do Twojej jadalni, ale także wyrazisty element dekoracyjny. Wykonane z litego drewna bukowego, idealnie wpisuje się w różnorodne wnętrza, dodając elegancji, stylu i wyjątkowego charakteru Twojej przestrzeni. Krzesło bukowe FINN przyciąga wzrok i zachwyca swoją prostotą. Łączy w sobie elementy stylu skandynawskiego oraz nowoczesnego. Stylowe krzesło FINN to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie jakość, trwałość i niepowtarzalny design.
 • Lite drewno bukowe w kolorze czarnym
 • Termin realizacji: około 10 - 14 dni

Krzesło bukowe lite kolor dąb FINN

529,00 
Krzesło bukowe lite kolor dąb FINN to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie do Twojej jadalni, ale także wyrazisty element dekoracyjny. Wykonane z litego drewna bukowego, idealnie wpisuje się w różnorodne wnętrza, dodając elegancji, stylu i wyjątkowego charakteru Twojej przestrzeni. Krzesło bukowe FINN przyciąga wzrok i zachwyca swoją prostotą. Łączy w sobie elementy stylu skandynawskiego oraz nowoczesnego. Stylowe krzesło FINN to doskonały wybór dla osób, którzy cenią sobie jakość, trwałość i niepowtarzalny design.
 • Lite drewno bukowe w kolorze dęba
 • Termin realizacji: około 10 - 14 dni

Krzesło bukowe lite kolor naturalny FINN

529,00 
Krzesło bukowe lite kolor naturalny FINN to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie do Twojej jadalni, ale także wyrazisty element dekoracyjny. Wykonane z litego drewna bukowego, idealnie wpisuje się w różnorodne wnętrza, dodając elegancji, stylu i wyjątkowego charakteru Twojej przestrzeni. Krzesło bukowe FINN przyciąga wzrok i zachwyca swoją prostotą. Łączy w sobie elementy stylu skandynawskiego oraz nowoczesnego. Stylowe krzesło FINN to doskonały wybór dla osób, którzy cenią sobie jakość, trwałość i niepowtarzalny design.
 • Lite drewno bukowe w kolorze naturalnym
 • Termin realizacji: około 10 - 14 dni

Krzesło bukowe tapicerowane kolor dąb FINN

529,00 
Krzesło bukowe tapicerowane kolor dąb FINN to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie do Twojej jadalni, ale także wyrazisty element dekoracyjny. Wykonane z litego drewna bukowego, idealnie wpisuje się w różnorodne wnętrza, dodając elegancji, stylu i wyjątkowego charakteru Twojej przestrzeni. Wysokiej jakości tapicerka, dostępna w różnych wersjach kolorystycznych, gwarantuje nie tylko trwałość, ale także łatwość w utrzymaniu czystości. Stylowe krzesło FINN to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie jakość, trwałość i niepowtarzalny design.
 • Lite drewno bukowe w kolorze dąb
 • Termin realizacji: około 10 - 14 dni

Krzesło bukowe tapicerowane kolor naturalny FINN

529,00 
Krzesło bukowe tapicerowane kolor naturalny FINN to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie do Twojej jadalni, ale także wyrazisty element dekoracyjny. Wykonane z litego drewna bukowego, idealnie wpisuje się w różnorodne wnętrza, dodając elegancji, stylu i wyjątkowego charakteru Twojej przestrzeni. Wysokiej jakości tapicerka, dostępna w różnych wersjach kolorystycznych, gwarantuje nie tylko trwałość, ale także łatwość w utrzymaniu czystości. Stylowe krzesło FINN to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie jakość, trwałość i niepowtarzalny design.
 • Lite drewno bukowe w kolorze naturalnym
 • Termin realizacji: około 10 - 14 dni

Krzesło dębowe lite NEO

Od 639,00 
Designerskie krzesło dębowe lite NEO utrzymane w skandynawskim stylu, wykonane z litego drewna dębowego. Profilowane oparcie zapewnia nie tylko komfort, ale również doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Obszerne, lite siedzisko natomiast sprawia, że długie godziny spędzone przy stole czy biurku staną czystą przyjemnością. Krzesło NEO to idealny wybór zarówno do domu, restauracji jak i biura. Idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych zarówno w minimalistycznym, jak i nowoczesnym stylu.
 • Profilowane, gięte oparcie
 • Lite drewno dębowe
 • Termin realizacji około 7 - 14 dni

Krzesło dębowe lite TEO

Od 469,00 
Krzesło dębowe lite TEO cechuje się prostą formą i precyzją wykonania. Naturalne drewno dębowe nawiązuje do stylu skandynawskiego. Charakterystyczne, gięte oparcie oraz siedzisko, zapewniają nie tylko komfort użytkowania, ale również doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Minimalistyczny design krzesła TEO sprawi, że stanie się ono niezastąpionym elementem każdego eleganckiego i funkcjonalnego wnętrza. Idealnie sprawdzi się zarówno w domu, restauracji jak i w biurze.
 • Lite drewno dębowe
 • Profilowane, gięte oparcie oraz siedzisko
 • Termin realizacji około 7 - 14  dni

Krzesło dębowe tapicerowane czarne NEO

699,00 
Krzesło dębowe tapicerowane czarne NEO utrzymane w skandynawskim stylu, wykonane z litego drewna dębowego, barwionego na kolor czarny. Profilowane oparcie zapewnia nie tylko komfort, ale również doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Obszerne, tapicerowane siedzisko natomiast sprawia, że długie godziny spędzone przy stole czy biurku staną czystą przyjemnością. Wysokiej jakości tapicerka gwarantuje nie tylko trwałość, ale także łatwość w utrzymaniu czystości. Krzesło NEO to idealny wybór zarówno do domu, restauracji jak i biura. Idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych zarówno w minimalistycznym, jak i nowoczesnym stylu.
 • Lite drewno dębowe w kolorze czarnym
 • Tkanina obiciowa dostępna w różnych strukturach i wersjach kolorystycznych
 • Termin realizacji około 7 - 14 dni

Krzesło dębowe tapicerowane LOU

Od 469,00 
Krzesło dębowe tapicerowane LOU cechuje się prostą formą i precyzją wykonania. Naturalne drewno dębowe nawiązuje do stylu skandynawskiego. Charakterystyczne, gięte oparcie zapewnia nie tylko wygodę, ale również doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Tapicerowane siedzisko natomiast gwarantuje komfort użytkowania. Krzesło LOU to idealny wybór, zarówno do domu, restauracji jak i biura. Idealnie wkomponuje się w praktycznie każdą aranżację wnętrza.
 • Tkanina obiciowa dostępna w różnych strukturach i wersjach kolorystycznych
 • Termin realizacji około 14 - 21 dni

Krzesło dębowe tapicerowane NEO

Od 639,00 
Designerskie krzesło dębowe tapicerowane NEO utrzymane w skandynawskim stylu, wykonane z litego drewna dębowego. Profilowane oparcie zapewnia nie tylko komfort, ale również doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Obszerne, tapicerowane siedzisko natomiast sprawia, że długie godziny spędzone przy stole czy biurku staną czystą przyjemnością. Wysokiej jakości tapicerka gwarantuje nie tylko trwałość, ale także łatwość w utrzymaniu czystości. Krzesło NEO to idealny wybór zarówno do domu, restauracji jak i biura. Idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych zarówno w minimalistycznym, jak i nowoczesnym stylu.
 • Tkanina obiciowa dostępna w różnych strukturach i wersjach kolorystycznych
 • Termin realizacji około 7 - 14 dni

Krzesło dębowe tapicerowane TEO

Od 469,00 
Krzesło dębowe tapicerowane TEO cechuje się prostą formą i precyzją wykonania. Naturalne drewno dębowe nawiązuje do stylu skandynawskiego. Tapicerowane, gięte siedzisko oraz oparcie, zapewniają nie tylko komfort użytkowania, ale również doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Minimalistyczny design krzesła TEO sprawi, że stanie się ono niezastąpionym elementem każdego eleganckiego i funkcjonalnego wnętrza. Idealnie sprawdzi się zarówno w domu, restauracji jak i w biurze.
 • Lite drewno dębowe
 • Tkanina obiciowa dostępna w różnych strukturach i wersjach kolorystycznych
 • Termin realizacji około 7 - 14  dni