Wyświetlanie 1–12 z 45 wyników

Krzesło barowe dębowe HOKER

Od 449,00 
Krzesło barowe dębowe HOKER, łączy w sobie doskonałe wykonanie, wytrzymałość i wyjątkowy, nowoczesny styl. Stabilne siedzisko wykonane zostało z litego drewna dębowego. Krzesło dębowe HOKER zostało wyposażone w praktyczną podpórkę na nogi, zapewniającą komfort i wygodę podczas siedzenia. Dzięki swoim prostym, geometrycznym kształtom, krzesło barowe HOKER to doskonały wybór, zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i komercyjnych, takich jak restauracje, kawiarnie czy biura. W połączeniu ze stolikiem barowym HOLLY, stworzysz wyjątkową przestrzeń do spotkań z bliskimi.
 • Siedzisko z litego drewna dębowego
 • Termin realizacji: około 3 tygodnie

Krzesło barowe dębowe LINO SW

Od 399,00 
Krzesło barowe dębowe LINO SW, łączy w sobie doskonałe wykonanie oraz nowoczesny styl. Zostało wyposażone w praktyczną podpórkę na nogi, zapewniającą komfort i wygodę podczas siedzenia. Stabilne siedzisko wykonane zostało z litego drewna dębowego. Dzięki swoim prostym, geometrycznym kształtom, krzesło barowe LINO SW to doskonały wybór, zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i komercyjnych, takich jak restauracje, kawiarnie czy biura. LINO SW dostępne jest również w wersji z oparciem - krzesło barowe LINO W
 • Siedzisko z litego drewna dębowego
 • Metalowa konstrukcja, malowana metodą proszkową
 • Termin realizacji: około 3 tygodnie

Krzesło barowe dębowe NEST

Od 499,00 
Krzesło barowe dębowe NEST to połączenie funkcjonalności, stylu i trwałości. Wysokie, dębowe siedzisko zostało starannie zaprojektowane, aby zapewnić wygodę użytkowania. Hoker NEST idealnie pasuje do baru, wysokiego stołu czy wyspy kuchennej, tworząc stylowy i funkcjonalny kącik do spożywania posiłków lub rozmów z bliskimi. Niezależnie od tego, czy urządzasz przestrzeń komercyjną czy domową, krzesło NEST stanie się nieodzownym elementem wyposażenia, który zachwyci swoim stylem i funkcjonalnością.
 • Siedzisko z litego drewna dębowego
 • Metalowa konstrukcja, malowana metodą proszkową
 • Termin realizacji: około 2 tygodnie

Krzesło barowe dębowe z oparciem LINO W

Od 439,00 
Krzesło barowe dębowe z oparciem LINO W, łączy w sobie doskonałe wykonanie oraz nowoczesny styl. Zostało wyposażone w oparcie oraz praktyczną podpórkę na nogi, zapewniającą komfort i wygodę podczas siedzenia. Dzięki swoim prostym, geometrycznym kształtom, krzesło barowe LINO W to doskonały wybór, zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i komercyjnych, takich jak restauracje, kawiarnie czy biura. LINO W dostępne jest również w wersji bez oparcia - krzesło barowe LINO SW.
 • Siedzisko z litego drewna dębowego
 • Metalowa konstrukcja, malowana metodą proszkową
 • Termin realizacji: około 3 tygodnie

Krzesło barowe tapicerowane LINO S

399,00 
Krzesło barowe tapicerowane LINO S to doskonały wybór, zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i komercyjnych, takich jak restauracje, kawiarnie czy biura. Wygodne, tapicerowane siedzisko oraz praktyczna podpórka na nogi, zapewniają komfort i wygodę użytkowania. LINO S dostępne jest również w wersji z oparciem - krzesło barowe tapicerowane LINO. 
 • Tkanina obiciowa dostępna w różnych strukturach i wersjach kolorystycznych
 • Metalowa konstrukcja, malowana metodą proszkową
 • Termin realizacji: około 3 tygodnie

Krzesło barowe tapicerowane z oparciem LINO

439,00 
Krzesło barowe tapicerowane z oparciem LINO to doskonały wybór, zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i komercyjnych, takich jak restauracje, kawiarnie czy biura. Wygodne, tapicerowane siedzisko oraz praktyczna podpórka na nogi, zapewniają komfort i wygodę użytkowania. Oparcie ozdobione zostało stylowym pokrowcem z ekoskóry. LINO dostępne jest również w wersji bez oparcia - krzesło barowe tapicerowane LINO S
 • Tkanina obiciowa na siedzisko dostępna w różnych strukturach i wersjach kolorystycznych - prosimy o wpisanie wybranej nazwy i numeru tkaniny w polu "Uwagi do zamówienia".
 • Metalowa konstrukcja, malowana metodą proszkową
 • Termin realizacji: około 3 tygodnie

Krzesło barowe z płyty laminowanej LIO

379,00 
Krzesło barowe z płyty laminowanej LIO to doskonały wybór, zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i komercyjnych, takich jak restauracje, kawiarnie czy biura. Siedzisko wykonane zostało z płyty laminowanej w kolorze dąb naturalny. Praktyczna podpórka na nogi, zapewnia komfort i wygodę użytkowania. Hoker LIO w  połączeniu ze stolikiem barowym NOLIO tworzy niepowtarzalny komplet, który idealnie wkomponuje się w każdą aranżację wnętrza.
 • Siedzisko wykonane z płyty meblowej laminowanej w kolorze dąb naturalny
 • Metalowa konstrukcja, malowana metodą proszkową
 • Termin realizacji: około 3 - 4 tygodnie

Krzesło bukowe lite kolor czarny FINN

529,00 
Krzesło bukowe lite kolor czarny FINN to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie do Twojej jadalni, ale także wyrazisty element dekoracyjny. Wykonane z litego drewna bukowego, idealnie wpisuje się w różnorodne wnętrza, dodając elegancji, stylu i wyjątkowego charakteru Twojej przestrzeni. Krzesło bukowe FINN przyciąga wzrok i zachwyca swoją prostotą. Łączy w sobie elementy stylu skandynawskiego oraz nowoczesnego. Stylowe krzesło FINN to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie jakość, trwałość i niepowtarzalny design.
 • Lite drewno bukowe w kolorze czarnym
 • Termin realizacji: około 10 - 14 dni

Krzesło bukowe lite kolor dąb FINN

529,00 
Krzesło bukowe lite kolor dąb FINN to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie do Twojej jadalni, ale także wyrazisty element dekoracyjny. Wykonane z litego drewna bukowego, idealnie wpisuje się w różnorodne wnętrza, dodając elegancji, stylu i wyjątkowego charakteru Twojej przestrzeni. Krzesło bukowe FINN przyciąga wzrok i zachwyca swoją prostotą. Łączy w sobie elementy stylu skandynawskiego oraz nowoczesnego. Stylowe krzesło FINN to doskonały wybór dla osób, którzy cenią sobie jakość, trwałość i niepowtarzalny design.
 • Lite drewno bukowe w kolorze dęba
 • Termin realizacji: około 10 - 14 dni

Krzesło bukowe lite kolor naturalny FINN

529,00 
Krzesło bukowe lite kolor naturalny FINN to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie do Twojej jadalni, ale także wyrazisty element dekoracyjny. Wykonane z litego drewna bukowego, idealnie wpisuje się w różnorodne wnętrza, dodając elegancji, stylu i wyjątkowego charakteru Twojej przestrzeni. Krzesło bukowe FINN przyciąga wzrok i zachwyca swoją prostotą. Łączy w sobie elementy stylu skandynawskiego oraz nowoczesnego. Stylowe krzesło FINN to doskonały wybór dla osób, którzy cenią sobie jakość, trwałość i niepowtarzalny design.
 • Lite drewno bukowe w kolorze naturalnym
 • Termin realizacji: około 10 - 14 dni

Krzesło bukowe tapicerowane kolor dąb FINN

529,00 
Krzesło bukowe tapicerowane kolor dąb FINN to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie do Twojej jadalni, ale także wyrazisty element dekoracyjny. Wykonane z litego drewna bukowego, idealnie wpisuje się w różnorodne wnętrza, dodając elegancji, stylu i wyjątkowego charakteru Twojej przestrzeni. Wysokiej jakości tapicerka, dostępna w różnych wersjach kolorystycznych, gwarantuje nie tylko trwałość, ale także łatwość w utrzymaniu czystości. Stylowe krzesło FINN to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie jakość, trwałość i niepowtarzalny design.
 • Lite drewno bukowe w kolorze dąb
 • Termin realizacji: około 10 - 14 dni

Krzesło bukowe tapicerowane kolor naturalny FINN

529,00 
Krzesło bukowe tapicerowane kolor naturalny FINN to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie do Twojej jadalni, ale także wyrazisty element dekoracyjny. Wykonane z litego drewna bukowego, idealnie wpisuje się w różnorodne wnętrza, dodając elegancji, stylu i wyjątkowego charakteru Twojej przestrzeni. Wysokiej jakości tapicerka, dostępna w różnych wersjach kolorystycznych, gwarantuje nie tylko trwałość, ale także łatwość w utrzymaniu czystości. Stylowe krzesło FINN to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie jakość, trwałość i niepowtarzalny design.
 • Lite drewno bukowe w kolorze naturalnym
 • Termin realizacji: około 10 - 14 dni