Meble

Nowoczesne, niewielkie mieszkanie z naszym stołem ALICE oraz stolikiem kawowym CAGE.

Łączenie kuchni z salonem ma swoich zwolenników jak i przeciwników. W małych mieszkaniach takie rozwiązanie to często jedyne wyjście, bo połączenie tych dwóch pomieszczeń to przede wszystkim oszczędność miejsca.  Pani Patrycji udało się to zrobić idealnie.  Mieszkanie jest bardzo nowoczesne i przejrzyste.

Przekraczając próg mieszkania Pani Patrycji przechodzimy do niewielkiego korytarza oddzielającego sypialnie i łazienkę od  salon z kuchnią. Na ścianach widać bardzo modną cegłę, która nadaje wnętrzu bardzo designerski wygląd. Część kuchenna jest oddzielona niewielką wyspą, a zaraz przy niej znajduje się nasz stół kuchenny ALICE.

Podstawa stołu została wykonana z profili 80 x 20 mm . Konstrukcja w pierwszej kolejności wypiaskowaliśmy , a następnie pomalowaliśmy proszkowo na kolor biały mat.  Nasza klientka zdecydowała się aby stelaż połączyć z blatem wykonanym z litego drewna dębowego o grubości 4 cm . Drewno zostało zabezpieczone lakierem poliuretanowym .

Cały stół ma wymiary :

-długość 140 cm,

-głębokość 80 cm,

-wysokość 75 cm .

Po drugiej stronie pomieszczenia zaraz obok okna balkonowego znajduje się nieduży wypoczynek w stylu skandynawskim . Przy nim umieszczony został stolik kawowy. Cieszący się ogromną popularnością, stolik CAGE, to solidna konstrukcja i doskonała prezencja. Podstawa metalowa została wykonana z profili 20 x 20 mm . Konstrukcje na początku wypiaskowaliśmy, a następnie pomalowaliśmy proszkowo na kolor biały mat . Blat zrobiliśmy identyczny jak przy stole kuchennym ALICE tylko grubość jest cieńsza, gdyż wynosi 2,5 cm.

Stolik kawowy CAGE ma wymiary:

-długość 65 cm,

-głębokość 50 cm,

-wysokość 45 cm.

W całym wnętrzu  stoły miały tworzyć jedną wspólną, doskonałą całość. Drewno w nowoczesnym mieszkaniu sprawiło, że pomieszczenie stało się naturalnie docieplone i słoneczne. Zasłony przy oknach balkonowych z miękkiej tkaniny w kolorze szarym nadały mieszkaniu przytulny klimat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *