REALIZACJA

Kolejną realizację cechuje zamiłowanie do minimalizmu oraz niesamowite poczucie estetyki naszej Klientki @nasza_idealna_stodola. Idealne ściany, idealna sofa, idealny mikrocement, a w samym sercu wnętrza – nasze idealne krzesła dębowe NEO. Profilowane oparcie zapewnia nie tylko komfort, ale również doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Obszerne, tapicerowane siedzisko natomiast sprawia, że długie godziny spędzone przy stole czy biurku staną się czystą przyjemnością. Wysokiej jakości tapicerka, dostępna w różnych wersjach kolorystycznych gwarantuje nie tylko trwałość, ale także łatwość w utrzymaniu czystości. Krzesła NEO idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach urządzonych zarówno w minimalistycznym, jak i nowoczesnym stylu.

Na zdjęciu krzesło NEO w kolorze dąb naturalny - tapicerka Hygge 2535.

Facebook:  www.facebook.com/idealnastodola
Instagram: www.instagram.com/nasza_idealna_stodola

MIEJSCE REALIZACJI

Nasza idealna stodoła

Krzesło dębowe tapicerowane NEO

Od 639,00 
Designerskie krzesło dębowe tapicerowane NEO utrzymane w skandynawskim stylu, wykonane z litego drewna dębowego. Profilowane oparcie zapewnia nie tylko komfort, ale również doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Obszerne, tapicerowane siedzisko natomiast sprawia, że długie godziny spędzone przy stole czy biurku staną czystą przyjemnością. Wysokiej jakości tapicerka gwarantuje nie tylko trwałość, ale także łatwość w utrzymaniu czystości. Krzesło NEO to idealny wybór zarówno do domu, restauracji jak i biura. Idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych zarówno w minimalistycznym, jak i nowoczesnym stylu.
  • Tkanina obiciowa dostępna w różnych strukturach i wersjach kolorystycznych
  • Termin realizacji około 7 - 14 dni

Krzesło dębowe lite NEO

Od 639,00 
Designerskie krzesło dębowe lite NEO utrzymane w skandynawskim stylu, wykonane z litego drewna dębowego. Profilowane oparcie zapewnia nie tylko komfort, ale również doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Obszerne, lite siedzisko natomiast sprawia, że długie godziny spędzone przy stole czy biurku staną czystą przyjemnością. Krzesło NEO to idealny wybór zarówno do domu, restauracji jak i biura. Idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych zarówno w minimalistycznym, jak i nowoczesnym stylu.
  • Profilowane, gięte oparcie
  • Lite drewno dębowe
  • Termin realizacji około 7 - 14 dni

Krzesło dębowe tapicerowane czarne NEO

699,00 
Krzesło dębowe tapicerowane czarne NEO utrzymane w skandynawskim stylu, wykonane z litego drewna dębowego, barwionego na kolor czarny. Profilowane oparcie zapewnia nie tylko komfort, ale również doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Obszerne, tapicerowane siedzisko natomiast sprawia, że długie godziny spędzone przy stole czy biurku staną czystą przyjemnością. Wysokiej jakości tapicerka gwarantuje nie tylko trwałość, ale także łatwość w utrzymaniu czystości. Krzesło NEO to idealny wybór zarówno do domu, restauracji jak i biura. Idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych zarówno w minimalistycznym, jak i nowoczesnym stylu.
  • Lite drewno dębowe w kolorze czarnym
  • Tkanina obiciowa dostępna w różnych strukturach i wersjach kolorystycznych
  • Termin realizacji około 7 - 14 dni