Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Konsola dębowa CLOUD

Od 1299,00 
Konsola dębowa CLOUD to doskonałe połączenie tradycyjnego rzemiosła z nowoczesnym designem. Wykonana z najwyższej jakości litego drewna dębowego. Posiada praktyczną wnękę otwieraną poprzez uchylenie frontów szuflady, która pozwala na łatwe przechowywanie niezbędnych drobiazgów. Bez względu na to, czy urządzasz nowoczesny przedpokój, industrialny loft czy elegancką przestrzeń, konsola dębowa CLOUD stanie się doskonałym uzupełnieniem każdej aranżacji.
  • Dostępna w dwóch wysokościach: 80 i 100 cm
  • Front szuflady uchylny
  • Termin realizacji ok. 3 tygodnie

Konsola dębowa NOMA

Od 999,00 
Konsola dębowa NOMA stworzona z myślą o Twoim wyjątkowym wnętrzu. Blat wykonany z solidnego drewna dębowego zachwyca naturalnym pięknem oraz unikalnymi rysunkami słojów. Metalowe nogi utrzymane w minimalistycznym, nowoczesnym stylu tworzą doskonałe połączenie z ciepłem drewna. Wyjątkowa konstrukcja nogi zapewnia stabilność i trwałość konsoli, jednocześnie nadając jej lekkości i unikalnego charakteru. Konsola dębowa NOMA doskonale wpisuje się w różne aranżacje wnętrz. Może pełnić rolę eleganckiej toaletki w sypialni, praktycznego miejsca do przechowywania w holu lub designerskiego elementu dekoracyjnego w salonie.
  • Termin realizacji ok. 3 tygodnie

Toaletka dębowa SENSO

Od 2199,00 
Toaletka dębowa SENSO to doskonałe połączenie tradycyjnego rzemiosła z nowoczesnym designem. Wykonana z najwyższej jakości litego drewna dębowego. Posiada praktyczną, wysuwaną szufladę, która pozwala na łatwe przechowywanie kosmetyków, biżuterii i innych niezbędnych drobiazgów. Co więcej, szuflada jest osadzona na prowadnicach typu Blum, z funkcją tzw. „cichego domyku”, które gwarantują płynną i cichą pracę.
  • Prowadnice Blum - cichy domyk
  • Termin realizacji ok. 2 tygodnie