Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Regał dębowy CANDY

Od 2499,00 
Designerski regał dębowy CANDY to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które wprowadzi do Twojego domu lub biura nowoczesny, industrialny klimat. Dębowy regał CANDY posiada 4 obszerne, otwarte półki, które oferują mnóstwo miejsca do przechowywania i eksponowania Twoich ulubionych przedmiotów. Bez trudu pomieścisz na nich książki, dekoracje, bibeloty czy nawet rośliny doniczkowe. Dzięki temu regał staje się zarówno praktycznym meblem, jak i ozdobą wnętrza. Kombinacja drewna dębowego i metalu tworzy harmonijną i niezwykle stylową całość.
 • Blaty z litego drewna dębowego
 • Metalowa konstrukcja, malowana metodą proszkową
 • Termin realizacji około 5 - 6 tygodni

Regał dębowy COLTON

Od 4900,00 
Nowoczesny regał dębowy COLTON to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które wprowadzi do Twojego domu lub biura designerski klimat. Regał COLTON oferuje mnóstwo miejsca do przechowywania i eksponowania Twoich ulubionych przedmiotów. Bez trudu pomieścisz na nim książki, dekoracje, bibeloty czy nawet rośliny doniczkowe. Dzięki temu regał staje się zarówno praktycznym meblem, jak i ozdobą wnętrza. Kombinacja litego drewna dębowego i metalu tworzy harmonijną i niezwykle stylową całość.
 • Blaty z litego drewna dębowego
 • Metalowa konstrukcja, malowana metodą proszkową
 • Termin realizacji około 5 - 6 tygodni

Regał dębowy NIVO

Od 5599,00 
Regał dębowy NIVO to wyjątkowe połączenie dwóch kontrastujących materiałów, które tworzą niepowtarzalny i nowoczesny design. Wykonany z litego drewna dębowego oraz solidnej, metalowej konstrukcji. Dwie niewielkie szufladki wyposażone zostały w specjalny system „tip-on”, umożliwiający szybkie otwarcie, poprzez lekkie naciśnięcie frontu. Bez względu na to, czy urządzasz nowoczesny salon, industrialny loft czy elegancką przestrzeń, metalowy regał NIVO stanie się doskonałym uzupełnieniem każdego wnętrza.
 • System "tip-on"
 • Termin realizacji: około 1 - 2 dni 

Regał dębowy YOKO

Od 3699,00 
Regał dębowy YOKO to niezwykle funkcjonalny i stylowy mebel, który doda charakteru i elegancji każdemu wnętrzu. Wykonany z najwyższej jakości litego drewna dębowego. Metalowa konstrukcja dodaje całości industrialnego charakteru, dzięki czemu regał YOKO idealnie pasuje do współczesnych aranżacji wnętrz. Dzięki funkcjonalnemu układowi półek oraz zamykanej szafce, którą można montować na dowolnej wysokości, metalowy regał YOKO posiada wystarczająco dużo miejsca, aby wyeksponować Twoje ulubione dekoracje, książki czy inne drobiazgi.
  • Termin realizacji około 5 - 6 tygodni

Regał dębowy ZIGY

Od 5999,00 
Regał dębowy ZIGY zrewolucjonizuje Twoją przestrzeń i doda jej niepowtarzalnego stylu, dzięki połączeniu litego drewna dębowego i solidnej metalowej konstrukcji. Ten nowoczesny i funkcjonalny regał nie tylko zapewnia wyjątkowe miejsce do przechowywania, ale także stanowi unikalny element dekoracyjny. Forma „zygzaka” dodaje regałowi dynamiki i awangardowego designu, przyciągając wzrok i stanowiąc ciekawą ozdobę w pomieszczeniu. Dębowy regał ZIGY oferuje mnóstwo miejsca do przechowywania i eksponowania Twoich ulubionych przedmiotów. Bez trudu pomieścisz na nich książki, dekoracje, bibeloty czy nawet rośliny doniczkowe.
 • Blaty z litego drewna dębowego
 • Termin realizacji około 5 - 6 tygodni