POZNAJ NAS

EL.PLAST

Producent mebli z litego drewna

Jesteśmy polską firmą, zajmującą się produkcją mebli loftowych, industrialnych i skandynawskich. Dzięki naszym meblom stworzysz wnętrze o wyjątkowym charakterze, które odzwierciedli Twój osobisty styl i potrzeby. 

W naszych realizacjach łączymy ze sobą ciepło naturalnego drewna z nutą industrialnego charakteru, jaki posiada metal. Używamy tylko najwyższej jakości litego drewna dębowego oraz stali malowanej metodą proszkową. Pracując nad każdym z naszych produktów, dbamy, aby został on wykonany ze starannością i precyzją godną mistrzów rzemiosła. 

Nasza priorytetowa troska o wysoką jakość, fachowe doradztwo oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że zyskujemy coraz większe grono zadowolonych Klientów. To dla nas największe wyróżnienie i motywacja do dalszego doskonalenia naszych produktów i usług.   

EL.PLAST

Meble na wymiar

Firma EL.PLAST od 2016 roku dostarcza swoim Klientom meble na wymiar o najwyższej jakości i solidnym wykonaniu. Nasza pasja do rzemiosła oraz dbałość o detale sprawiają, że produkowane przez nas meble są nie tylko trwałe, ale również niebanalne. Z powodzeniem odzwierciedlają najnowsze trendy aranżacyjne. Zespół doświadczonych projektantów i stolarzy pracuje dla Ciebie z pasją i precyzją, tworząc unikalne i stylowe meble, które wprowadzą do Twojego wnętrza wyjątkowy charakter. 

W standardzie oferujemy możliwość wyboru wybarwienia drewna dębowego oraz koloru elementów metalowych. Jednak na Twoje życzenie jesteśmy w stanie zrealizować mebel również z innego rodzaju drewna. Wszystko po to, aby każdy z naszych produktów spełnił Twoje oczekiwania.

Nasze meble to najlepszy wybór, nie tylko do przestrzeni mieszkalnych, ale również komercyjnych, takich jak restauracje, kawiarnie czy biura. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem mebli z litego drewna.